• Human Body - Klasa 0a

• 9 września Klasa 0a rozpoczęła na zajęciach z języka angielskiego projekt "Human Body"

Do tej pory udało nam się stworzyć wstępne rysunki postaci ludzkiej oraz zgromadzić pytania związane z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu, czytaliśmy również wiele książek oraz oglądaliśmy materiały multimedialne. Dowiedzieliśmy się jak pomagać osobom niewidomym w poruszaniu się, rozwijaliśmy zmysł słuchu. Stworzyliśmy kącik tematyczny - gabinet lekarski, gdzie uwielbiamy spędzać wolne chwile.

Odpowiedzieliśmy sobie również na wiele pytań, a już wkrótce, podczas wydarzenia kulminacyjnego, planujemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą.

Gorąco zapraszamy rodziców z klasy 0a do wizyty w gabinecie lekarskim - At The Doctor's - już w piątek, 4 października, na pierwszych pacjentów czekamy od godziny 9:45.

• Jesteśmy dla Was

• Przedszkole abc niesie pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Zapraszamy dzieci, w wieku od 3-6 lat, do korzystania z bezpłatnej opieki i edukacji wraz z całodziennym wyżywieniem w naszej placówce.

Liczba miejsc ograniczona.

Дитячий садок abc допомагає постраждалим від війни в Україні. Запрошуємо дітей 3-6 років отримати безкоштовний догляд та навчання з повним пансіоном у нашому закладі.

Кількість місць обмежена.
          • Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa!

• Dzięki temu projektowi dzieci:

• uświadomią sobie, ze w ich otoczeniu istnieją organizmy niewidzialne gołym okiem;
            • lepiej rozumieją zagrożenia związane z bakteriami i wirusami;
            • chętniej będą stosować w praktyce podstawowe zasady profilaktyki antywirusowej oraz antybakteryjnej;
            • zwiększą swoje poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii.

W projekcie wykorzystano nowatorską metodę: Kabaret edukacyjny w formie filmu "Wycieczka do niewidzialnego świata". Kabaretowi towarzyszy Gra planszowa "Pokonaj złe bakterie i wirusy".

• Dwujęzyczne Przedszkole abc
      • przedszkole@szkola-dwujezyczna.pl